Tanie strony internetowe – czy to możliwe?

Published by admin on

tanie strony internetowe gniezno

Czy tanie strony internetowe mogą spełniać funkcję, do której zostały stworzone tak samo dobrze jak projekty kosztujące dużo więcej? Czym różnią się tanie strony WWW?
Co tak naprawdę składa się na cenę strony internetowej?

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, która przekłada się na cenę strony WWW jest czas poświęcony na zbudowanie i optymalizację całej strony. Aby zbudować stronę internetową potrzebne jest kilkanaście do kilkudziesięciu godzin, a optymalizacja zajmuje kolejne kilkadziesiąt godzin. Oczywiście, można stworzyć projekt strony w kilkanaście godzin – inaczej tanie strony WWW na rynku by nie istniały. Taka strona internetowa ma jednak bardzo ograniczone możliwości przede wszystkim jeśli chodzi o generowanie ruchu czy zdobywanie pozycji w Google. Jest to zwykła strona, na którą klienci dostaną się z adresu na naszej wizytówce lub w mailu – tylko i wyłącznie.

Drugim elementem wpływającym na cenę strony internetowej są używane narzędzia, między innymi hosting, wtyczki, programy graficzne i płatne oprogramowanie. Budowanie i pozycjonowanie stron wymaga inwestycji w najnowsze i najbardziej profesjonalne programy i narzędzia.
Tanie strony internetowe powstają zazwyczaj na darmowym oprogramowaniu, co nie znaczy, że są bezużyteczne – jeśli jednak chodzi o pozyskiwanie klientów i generowanie ruchu w internecie nie mogą się równać z płatnymi rozwiązaniami.

Trzecim, ostatnim czynnikiem decydującym o cenie jest profesjonalizm i wiedza specjalistów, którzy będą tworzyć naszą stronę internetową.
Programista, grafik, UX designer, copywriter – każdy specjalizujący się w swojej dziedzinie. Tylko zgrany zespół ekspertów może stworzyć unikalny, doskonały projekt.

Ale czy tanie strony internetowe naprawdę są złe?

Mimo, że nie mogą się równać z droższymi, profesjonalnymi projektami tanie strony internetowe wcale nie są złe – jest wielu klientów, którzy potrzebują tylko internetowej wizytówki i ten segment rynku również potrzebuje tańszych usług.
Wielu klientów swoją promocję w internecie rozpoczyna właśnie od najtańszych stron WWW. Ale czy nie lepiej wstrzymać się z budowaniem strony i przeznaczyć na nią konkretny budżet, który nam się zwróci?
To pytanie pozostawiam wam, czytelnicy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – wystarczy kliknąć TUTAJ aby dowiedzieć się więcej!

Aby na bieżąco czytać nasze posty, polajkuj nas!